KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17309173
nr 1730 9173
Eva Bagge
(1871-1964), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x39 cm
Eva Bagge, svensk målare född 1871, död 1964.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:19:12
12/10 20:00:28